این قسمت : بزنگاه

بسم الله الرحمن الرحیم

با زبون روزه تو این گرما ، در به در بودم تو الکوثر ؛ هی از این پست رفتم به اون پست هر چی تو نظرات گشتم ابتدای این موج مذهبی ایرانی رو پیدا نکردم اصلا نفهمیدم چی شده که وطن پرستای هیئتی یِیهو سر از الکوثر در آوردن ؛ گفتم نکنه خادمینی که هفته پیش رفته بودن پینت بال به جز آقای ایکس یک قلاده یوز پلنگ ایرانی رو هم مورد اصابت قرار دادن اینا هم اومدن اعتراضشون رو نشون بدن!

اما روی حرفم با دوستانیه که خودشون رو هیئت الزهرایی می دونن:

آداب هیئت داری کاملا واضح و مشخصه ، چه از سیره معصومین استفاده کنیم و چه از دیده ها و شنیده هایی که از مو سفید کرده های این راه برامون نقل کردن؛ فضای سایبری هم جدا از هیئت و حسینیه نیست.
هر کس ، از معترضین به کشتار یوز پلنگ ایرانی تا مست لایعقل که به در این خونه پناه آورده باشه حتما به دعوت شخص خانوم فاطمه الزهرا سلام الله علیها بوده ؛ وظیفه نوکر خونه هم فقط نوکریه ولا غیر!

اما وقتی به کامنت های این بنده خدا توجه می کنی میبنی از ائمه معصومین دم زده پس صرفا یه آدم وطن پرست و سرهنگ بازنشسته دوران پهلوی ملعون نیست،
خودمونو گول نزنیم،خودیه!

بچه ها می دونم وقتی که سیلی از خودی بخوری خیلی بیشتر درد داره.
ولی اون لحظه که خیلی دردمون گرفت بزنگاه ماست.
وقتی جای سیلی که خوردی داشت می سوخت ، تا مشتات رو گره کردی و خواستی روت رو از دشمن برگردونی و جواب خودی رو بدی ، تو ذهنت مرور کن:

با خودمون درگیر بودیم که خبر دادن هنر پیشه های شلوارکی شدن سفیر فرهنگی ایران ، ترکیب هنر پیشه و شلوارک عیبی نداره ، عیبش این بود که نماینده  ایران اسلامی شدن ولی فقط "ایرانی" بودن!

گوشمون هنوز داشت سوت میکشید که متولیان فرهنگ اسلامی کشور از مانتو کاملا ایرانیشون به همراه همون شلوارای خاک بر سری که گشت ارشاد جمع می کرد پرده برداری کردن فقط به جای نماد الله کله یوز پلنگ گذاشتن تا اون هم کاملا "ایرانی" بشه!

حالا اگر تو دلت می گی کاش کسی شبیه شهدا سفیر فرهنگیمون بود ، اگه دلت شور میزنه که نکنه ورژن بعدی مانتو ایرانی به جای کله یوزپلنگ ، شیر خورشید داشته باشه، یا اگه دلت شور حرمو میزنه ..
بزار مشتات گره بمونه ولی روت به دشمن باشه ، خودی هم کارشو بکنه ، تو فقط لبخند بزن!

اینطوری خودتو یه کم شبیه امامت می کنی ،
هر هفته گناهی رو تو پروندت میبینه که هفته پیش خودش پیش خدا ضامن قبولی   توبه ات شده بود
اما بازم نا باورانه لبخند میزنه..

خدایا ، از ته دل میگم:
"بالحجة ، الهی العفو"

حالا "موج" عزیز ، روی حرفم با شماست بدون این که بخوام فیلم بازی کنم ممنونم از اینکه وقت گذاشتیو انتقاداتو به گوش مسئولین سایبری رسوندی.
مِن باب امر به معروف و نهی از منکر می خوام در رابطه با "ایرانی باشید." نظرم رو بگم ، شما از ائمه ای دم میزنید که همه عرب هستند تمام دانشمندان و شعرای بزرگ ایران هم اگر شیعه باشن فخرشون اینه که شیعه این معصومین هستند اگر هم سنی ، مباهات می کنن به اسلامی که پیامبرش ایرانی نیست ؛ ولی من دلایل دیگه ای دارم که این حرف شما اشتباهه:

اگر به قرآن اعتقاد دارید:

یَا أَیُّ هَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاکُم مِّن ذَکَرٍ وَأُنثَى وَجَعَلْنَاکُمْ شُعُوباً وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِیمٌ خَبِیر | حجرات – 13


ای مردمان ! ما شما را از مرد و زنی (که پدر و مادر مشترک همه شماست) آفریده‌ایم ، و شما را تیره تیره و قبیله قبیله نموده‌ایم تا همدیگر را بشناسید.
بی‌گمان گرامی‌ترین شما در نزد خدا متقی‌ترین شما است. خداوند مسلّماً آگاه و باخبر  ( از پندار و کردار و گفتار شما ، و از حال همه‌کس و همه چیز ) است.

اگر به فیفا (بخونید فرهنگ غرب) اعتقاد دارید:

بازی فرانسه و آلمان به دستور فیفا 3 دقیقه دیرتر برگزار شد برای نمایش آخرین دست آورد های اجتماعی غرب در قالب یک شعار “Say No To Racsim”.

 واقعا میگن هر کار خدا یه حکمتی داره همینه ها
یکی دو سال آخر عمرش فضای محافل مذهبی عجیب غریب بر علیه اش شده بود ، می گفتن رو منبر که میری قبل از شروع مراسم کسایی که پشتت بد گفتنو افشا کن می گفت اگر محب رو خراب کنم واسه امام حسین بد میشه ؛ حتی از خودش دفاع هم نکرد چون راضی نبود میکروفون و منبر روضه رو خرج خودش کنه!

سه چهار هفته پیش که روضه حضرت رقیه بود می خواستم از ایشون بنویسم چون همه می دونن خیلی ربط داره به حضرت رقیه ،  ولی قسمت این بود که زمانی از    سید محمد جواد ذاکر طباطبایی یاد بشه که بتونیم از رفتارش الگو بگیریم.

 

شادی روحش صلوات.

یکی از معدود شورهای فوق العاده ای که با مفهوم انتظار و مهدویت خونده شده تا به امروز ، برای ایشونه:

دانلود

 

بزن زنگو..

یا علی.

/ 5 نظر / 115 بازدید
علوی

بابا گنده ش نکنید شاخ میشه ....... باشه آقا شما ایرانی باش ما که ایرانی هستیم و سعی میکنیم حسینی بشیم ایرانی شدن یه ننه بابای ایرانی میخواد و ....... اما حسینی شدن سخته بحثم دیگه ادامه ندین یارو از این ادم مریضایی که دنبال توجهه ......... تو خوبی اصلا گل ایران و تو زدی به استرلیا ایرانی اصلا یوز پلنگ ایرانی تویی (ایشالله منقرض شی راحت شیم)

کلبه احساسی

قلب من قالی خداست تار و پودش از پر فرشته هاست پهن کرده او دل مرا در اتاق کوچکی در آسمان خراش آفتاب برق می زند قالی قشنگ و نو نوار من از تلاش آفتاب شب که می شود خدا روی قالی دلم راه می رود؛ ذوق می کنم گریه می کنم اشک من ستاره می شود هر ستاره ای به سمت ماه می رود... یک شبی حواس من نبود ریخت روی قالی دلم شیشه ای مرکب سیاه سالهاست مانده جای آن جای لکه های اشتباه

کلب الزینب

عالی بود مخصوصا عکس حاج علی که هم پهلوونه هم اخلاق پهلوونی داره

۶۹

به نظرم علی اقا راضی نباشه از انتشار این عکس

منصور عیدی محمدی

همه پهلونها