کار بی نتیجه اخلاقی که نمیشه

بسمه تعالی

سلام

نیمه اول :

این دو هفته ای تولد چند تا از خادمای خوب هیئت بود اول تولد حاج علی آقای فرشیدفر، حاج آقا احد قدمی وامیر خان پرهیزی بود که بچه ها بعد از مجلس سنگ تموم گذاشتن از نوع کیک دو طبقه و شمع موزیکال جیغ و دست و هورا - البته از نوع شرعی - این هفته هم تولد آقا ناصر عیدی محمدی بود که با همان کیفیت هفته قبل برگزار شد البته با یک تفاوت، هفته اول کیک خوردیم کلی حال کردیم این هفته کیک و کوبیدم صورت صاحب تولد کلی حال کردیم اما..... نکته اینجاست حال از نوع دومیش ،حالش از حال از نوع اول بیشتر بود . عکساشو آپ میکنیم قول میدم

نتیجه اخلاقی نیمه اول :

دوستانی که سالروز ولادتشون رو جشن میگیریم توجه داشته باشند ،خودشون به صورت خود معرف صورت مبارکشون رو در کیک قرار بدن که بقیه دوستان متحمل کبودی بدن ناشی از جفتک های ریز و درشتشان نشوند و همچنین باعث زحمت اکیپ شستشوی فرش تو این سرما نگردند .

نیمه دوم :

دومین جلسه رسمی خادمان هیئت الزهرا سلام الله دیشب جمعه 25 بهمن در محل حسینیه برگزار شد که با حضور اکثر خدام همراه بود جلسه دیشب شامل چند تا نکته مهم بود :

1- عزم بچه ها برای نوکری بهتر زیر بیرق همچنین تهیه الویه بدون دخالت دست برای شام

2- جذب خدام جدید که تو این جلسه خیلی به چشم میومد، همچنین تهیه الویه بدون دخالت دست برای شام

3- سطح بالای تحصیلاتی خدام که به چشم میومد، همچنین تهیه الویه بدون دخالت دست برای شام

4-ارائه پیشنهادهای سازنده ، انتقادها و نکته نظرها، همچنین تهیه الویه بدون دخالت دست برای شام

5- تا اینجاش قابل رسانه ای شدن بود بقیه اش هم که  گفتن نگیم ایشالله کما فی السابق در عمل ارائه خواهد شد، همچنین تهیه الویه بدون دخالت دست برای شام

نتیجه اخلاقی نیمه دوم:

تهیه الویه بدون دخالت دست برای شام

وقت اضافه اول :

ما هم پیرو صحبتهای علمای گرانقدر همچنین شمس المادحین حاج آقا منصور ارضی و سید بزرگوار حاج آقا مجید بنی فاطمه اتفاقات اخیر سینمای ایران رو محکوم میکنیم و امید داریم با تدبیر دولت تدبیر و امید دیگر شاهد اینگونه رخدادهای غیر عرف و شرع نباشیم.

نتیجه اخلاقی : بیانیه و از این جور چیزا باید به دهن طرف بیاد (بابا از دهن مبارک حاجی و سید میخرن) از دهن یارو که سنش هنوز دو رقمی نشده نتیجه عکس داره ..... به مولا جنگ نبود نکته بود.

وقت اضافه دوم :

معرفی سید بزرگوار آقا سید ابراهیم چوبچیان به عنوان روحانی پا کار و ثابت هیئت به خدام که ایشالله بچه ها قدر ایشون رو بدونن از اخلاق و ادب و دانش دینی و مذهبی ایشون کمال استفاده رو ببرن.

نتیجه اخلاقی :

هر مجموعه فرهنگی مذهبی یه استاد اهل فن لازم داره اونم با تجربه های تلخ!!!! و شیرین!!!!! آقا سید.

پنالتی :

فان حزب الله هم الغالبون

حسینی باشید ....... یازهرا(س)

 

/ 9 نظر / 29 بازدید
احمدی

باحال بود دمتون گرم علی اقا حاج احد تولدتون مبارک

محمد

قشنگ بود . وبلاگ رو بيشتر دريابيد.

علی

آقا خیلی زیبا بود دست مدیر وبلاگ درد نکنه انشالله شاهد ادامه داشتن این طور پست ها باشیم

رضا

جالب بود مخصوصا تهیه الویه بدون دخالت دست

مصطفی

باحال بود ایول

اشنا

انهایی که ساده کار میکنند به مواظبت بیشتری احتیاج دارند...از همه لحاظ...به نفع خودشونم هست.. اگرچه به مذاق خودشون خوش نیاد

علي

آشنا حرفت نامفهومه ؟!

rahilkarbala az sirjan

تشکر می کنم از مدیر وبلاگ که الویه تهیه می کنن اونم بدون دخالت دست! ما رو یادتون نره