بیانیه هیئت الزهرا (س)

بسم رب المنتقم

 

إِنَّ الَّذینَ کَفَرُوا بِآیاتِ اللَّهِ لَهُمْ عَذابٌ شَدیدٌ وَ اللَّهُ عَزیزٌ ذُو انْتِقامٍ

محققاً کسانى که به آیات خدا کفر ورزیدند ، عذابى شدید دارند و خدا مقتدرى است داراى انتقام (آل عمران4)

 

آجرک الله یا صاحب الزمان (عج) ...

بازهم چهره پلید وهابیت از پشت نقاب بیرون زد و سیرت شوم خود را هویدا کرد .

عوامل سرسپرده استکبار دست به جسارت و هتک حرمت حرم کسی زدند که قرنها پیش مقابل انحراف و کج روی از مسیر پیامبر اسلام ایستادگی کرد و به جرم حمایت از مظلومیت امیرالمومنین علی (ع) توسط حکام ملعون اموی با دست بسته به شهادت رسید .

یقینا سالم ماندن پیکر مطهر صحابه پیامبر (ص) و حضرت علی (ع)  جناب حُجر بن عدی (سلام الله علیه) پس از قرنها گواهی ست معتبر بر حقانیت پیروان حقیقی اسلام و دلیلی ست روشن و واضح بر ماهیت انحرافی و بطلان جریان های ارتجاعی و سلفی .

تاسف بارتر اینجاست که تکفیری های ملعون به این هتاکی بسنده نکرده و مزار جعفر طیار (سلام الله علیه) برادر امیرالمومنین حضرت علی (ع) را به آتش کشیدند و در اقدامی گستاخانه اعلام نموده اند به این اقدامات موهن خود ادامه خواهند داد و قصد کرده اند به مضجع شریف اهل بیت پیامبر (ص) ، حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) نیز حمله کنند .

بدون شک این گونه اقدامات و خلق این غائله ها با عنایت به گفتارهای ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مد ظله العالی) طبق برنامه ریزی مستکبران و با هدف ایجاد تفرقه میان امت های اسلامی ست .

ما معتقدیم مفتی ها و شیوخ گمراه و مرتجع که با گرفتن دلار های امریکایی – صهیونیستی مشغول صدور این فتواها و باز کردن راه برای تروریست های اجاره ای هستند ، عاقبتی جز همنشینی در دوزخ با قتله اهل بیت پیامبر اسلام (ص) را نخواهند داشت .

ما همراه و همصدا با علمای عالیقدر ، پا در رکاب و تحت لوای ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مد ظله العالی) هوشیارانه فضای موجود را رصد می کنیم و آماده ایم با یک اشاره ، لبیک گویان عاملان این جنایت را به سزای اعمالشان برسانیم .

ای هرزه گان دوران

حرم اهل بیت علیهم السلام در قلوب تمام شیعیان است ...

بدانید و آگاه باشید

ما برای دفاع از حرمت اهل بیت عصمت و طهارت

سری داریم برای رفتن به بالای دار

گلویی داریم برای پاره شدن

و سینه ای داریم برای شکافته شدن ...

پس برگردید تا سربند یا زهرا (س) نبستیم ...

 

امضا با خون دل

من الابناء الحیدر (ع)

 هیئت الزهرا سلام الله علیها

23 جمادی الثانی 1434

/ 4 نظر / 14 بازدید
عاشق فرشید فر

راستی این وبلاگ رو تو سایت اصلیتون یه دامنه بهش بده بشه ای ار بازدیدت میره بالا حسینی باشید.

كلب آستان مرتضي علي

ما فرزندان همان مردي هستيم كه دستمال زرد به پيشاني بست وذوالفقار را بدست گرفت ودر حالي كه به ديوار بقيع تكيه زده بود فرياد ميزد اگر نيش فلزي به زمين برسد يك كدامتان رازنده نخواهم گذاشت اي پيروان جبت وطاغوت بدانيد كه مردانگي وسربلندي ابوتراب به ما ارث رسيده است و غيرت عباس است كه دررگهاي ماميجوشد حرم عقيله حرم ناموس خداست به هوش باشيد كه اگر كسي به پرچم حرمش هم چپ نگاه كند زمين را از وجود كثيف هر وهابي و سلفي پاك خواهيم ساخت . نحن ابناالحيدر

rahilkarbala

دستگیری عامل هتک حرمت جناب حجر بن عدی

محمد

نظر منو تایید نکردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟